гороскоп рыбы на сегодня бизнес тут гороскоп козерога на вторую половину 2016 гороскоп совместимости гороскоп подробный мужчина скорпион гороскоп тут гороскоп 2016 скорпион кролик заказать гороскоп павла глобы всё о тут здесь гороскоп совместимости рыбы она водолей он гороскоп всё о знаке козерог любовный гороскоп на 2016 год для стрельца гороскоп совместимости тигр с петухом гороскоп характеристика гороскоп для близнецов в 2016г гороскоп совместимости на страстях совместимость по гороскопу по годам гороскоп на сегодня любовный телец любовный гороскоп для на 2016 для рака тут любовный гороскоп на 2016 львов ссылка китайский гороскоп от павла глобы сексуальный гороскоп гороскоп гаже рака нету знака совместимость знаков китайский гороскоп китайский гороскоп 2016 рыбы гороскоп на каталог ссылок гороскоп совместимости гороскоп для женщин близнецов гороскоп совместимости гороскоп для близнецов мужчины
Ласкаво просимо в країну знань

Важливо


Інтеграція дітей з особливими потребами в суспільство

Одним із найактуальніших питань сьогодення є інтеграція дітей з особливими потребами у суспільство. Кожна країна має свій досвід спеціального навчання цих дітей і пройшла різний шлях до інтеграції їх у загальноосвітній школі. Інвалідність можна розглядати по-різному.

Моделювання сучасного уроку на засадах особистісно-орієнтованого навчання в умовах школи сприяння здоров’я

Грінченко Л. В. є керівником творчої групи «Моделювання сучасного уроку на засадах особистісно-орієнтованого навчання в умовах школи сприяння здоров’я».

Про підсумки методичної роботи

Згідно з річним планом роботи школи та планом науково-методичної роботи педагогічний колектив працює над єдиною методичною проблемою «Впровадження здоров’язберігаючих технологій як умова формування культури здоров’я школярів». За цією ж темою відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 22.09.2009р. № 886 колективом школи проводиться дослідно-експериментальна робота.

Методична робота
Педагогічний колектив працює над єдиною методичною проблемою: “Впровадження здоров’язберігаючих технологій як умова формування культури здоров’я школярів”.
2010 © РХМ - Розробка сайту