Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

Десять правил успіху

ДЕСЯТЬ ПРАВИЛ УСПІХУ

Як уникнути помилок

Як уникнути помилок, працюючи з учнями початкової школи над виконанням домашніх завдань?

Пам’ятка для учнів «Як писати твір»

Пам’ятка для учнів «Як писати твір»


Памятка для учнів "Як писати Переказ"

Памятка для учнів "Як писати Переказ"

Батькам маленьких першокласників

Шановні батьки маленьких першокласників!

 

        Сподіваємось, що наведені поради допоможуть Вашій дитині легко адаптуватися до навчання в 1 класі, а школа стане тим місцем, де вона буде прийнята і сприйнята такою, якою вона є з усіма своїми почуттями, думками, знаннями, проблемами та великими і малими подіями в шкільному житті.

Як привчити дитину читати?

        Всім відомо, наскільки наші діти стали менше читати, ніж їхні батьки, їх бабусі й дідусі. Але при читанні книг формується образне мислення, що благотворно позначається на розвитку особистості в цілому. Так як же зацікавити дитину книгою? Як привчити дитину читати?

Умови прийому дітей до 1 класу

На виконання Закону України «Про загальну середню освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку», Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназії, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), зареєстрованої Міністерством юстиції України від 04.07.2003р. № 547/7868, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 року № 389, наказу Міністерства освіти і науки України від 06.05.2001р. № 365 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів», наказу Головного управління освіти і науки від 22.12.2004 року № 353 «Про введення в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста психолого-педагогічної картки розвитку дитини»..

Здорова дитина – майбутнє нашої України

Серед різноманітних проблем нашого суспільства однією з найбільших є проблема катастрофічного погіршення стану здоров’я школярів, поширення негативних тенденцій серед учнівської молоді, незадовільною реалізацією усіх складових здорового способу життя. Діти приходять до школи переважно хворими. Здоров’я дитини найбільший скарб, найбільша батьків.

Як свідчить практика батьки звертаються до поліклініки лише тоді, коли дитина вже захворіла. Але ж профілактичні заходи, здоровий спосіб життя ефективніше, ніж лікування.

Впровадження нових технологій в процесі формування здорового способу життя в початковій школі

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.

Як не прикро, природа дарує здоров’я з однією умовою: його потрібно належним чином підтримувати, зміцнювати, тренувати. Якщо ж людина порушує цю умову, то Природа відбирає здоров’я і дарує його комусь іншому з тією ж умовою.

2010 © РХМ - Розробка сайту