Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

Початкова школа » Умови прийому дітей до 1 класу

На виконання Закону України «Про загальну середню освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку», Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназії, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), зареєстрованої Міністерством юстиції України від 04.07.2003р. № 547/7868, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 року № 389, наказу Міністерства освіти і науки України від 06.05.2001р. № 365 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів», наказу Головного управління освіти і науки від 22.12.2004 року № 353 «Про введення в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста психолого-педагогічної картки розвитку дитини», звертаємо увагу батьків на те, що:

1.До першого класу загальноосвітніх закладів приймаються діти з 6 років.

2.Прийом дітей до першого класу загальноосвітньої школи здійснюється на без конкурсній основі відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються загальноосвітнім навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього за умови наявності вільних місць у класі.

3.Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються заява на ім’я директора загальноосвітнього навчального закладу. Копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка. Вимагати від батьків або осіб, які їх замінюють, інші довідки, зокрема з місця роботи, проживання, про заробітну плату тощо, а також збирання грошових внесків за вступ до школи категорично забороняється.

4.При прийомі дитини до 1 класу неприпустимим є проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки її знань з навчальних предметів.

Друкувати
2010 © РХМ - Розробка сайту