гороскоп рыбы на сегодня бизнес тут гороскоп козерога на вторую половину 2016 гороскоп совместимости гороскоп подробный мужчина скорпион гороскоп тут гороскоп 2016 скорпион кролик заказать гороскоп павла глобы всё о тут здесь гороскоп совместимости рыбы она водолей он гороскоп всё о знаке козерог любовный гороскоп на 2016 год для стрельца гороскоп совместимости тигр с петухом гороскоп характеристика гороскоп для близнецов в 2016г гороскоп совместимости на страстях совместимость по гороскопу по годам гороскоп на сегодня любовный телец любовный гороскоп для на 2016 для рака тут любовный гороскоп на 2016 львов ссылка китайский гороскоп от павла глобы сексуальный гороскоп гороскоп гаже рака нету знака совместимость знаков китайский гороскоп китайский гороскоп 2016 рыбы гороскоп на каталог ссылок гороскоп совместимости гороскоп для женщин близнецов гороскоп совместимости гороскоп для близнецов мужчины
Ласкаво просимо в країну знань

Важливо


Гурток «Берегиня»

Щоб привернути увагу наших дітей до надбань українського народу, до традицій класичної спадщини народного одягу, його різноманітного декоративного оформлення вишивкою, аплікацією в школі створений гурток «Берегиня». Основним напрямом роботи гуртка є глибокий зв'язок з традиціями народної вишивки, збереження і подальший розвиток її художньо-образної структури. Адже сучасна вишивка зберігає свій духовний світ, поглиблює образну змістовність і доводить, що народне мистецтво – це велике надбання нашої культури.

Гурток «Чарівна казка»

У 2007 році при реабілітаційному центрі «Надія» знайшов своє місце гурток «Чарівна казка». Керівник Геріна Марія Юріївна. Гурток відвідують діти з особливими потребами т учні молодших класів два рази на тиждень. Колектив дружній, згуртований; відношення у колективі доброзичливі, відкриті, гуманні. У роботі з дітьми використовується метод арт-терапія.

Ансамбль вокально-сценічного мистецтва «Камертон»

Декілька років поспіль в школі працює ансамбль вокально-сценічного мистецтва «Камертон» для учнів 3-5, 8-10 класів, де діти навчаються основам вокалу, включаючи хореографію та сценічний рух; навчаються співу в мікрофон, під фонограму, ознайомлюються з основними поняттями музичної грамоти і теорії музики. Розвивають музичне сприйняття та відтворення (ладо-тональний слух, звуко-інтонаційний контроль, музичну пам'ять). Вокальний жанр представлений піснями: ліричними, народними, жартівливими, ігровими, естрадними. Приймають участь у театралізованих святах, заходах, розучують відповідний репертуар. Кожна пісня відрізняється від сусідньої якоюсь помітною якістю змісту або формами. У колективі є діти з особливим природним вокальним даром. З цими дітьми проводиться індивідуальна робота, підбирається особливий, специфічний пісенний матеріал вокального мистецтва. Колектив виступає постійним складом, а також малими формами.

Наші традиції

Український народ славиться на весь світ своїми звичаями і традиціями. Так і в нашій школі є багато цікавих традицій, які виховують у дітей почуття обов’язку, не забувати і передавати нащадкам те, що відрізняє їх від інших.

Туристсько – краєзнавчий гурток “Рюкзачок”
Туристсько – краєзнавчий гурток “Рюкзачок”
Рік заснування 2003 рік
Керівник гуртка Білик Світлана Станіславівна, вчитель географії вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель
Віковий склад Учні 5 – 7 класів
Графік занять Вівторок, четвер, субота
Спортивні секції

1.Шахово-шашковий гуртокСпортивні секції

2.Тренажерна зала

3.Легка атлетика

4.Волейбол

2010 © РХМ - Розробка сайту