Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

Отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформаційний лист


День Захисника Україна та День козацтва
Весь тиждень у нас був насичений різноманітними заходами, присвяченими Дню Захисника України і Дню Козацтва. Найцікавіші, безумовно, Козацький герц та Урок Мужності з воїном, учасником бойових дій у зоні АТО Артемом Ситником. Ділюся фотографіями і від усієї душі вітаю мужніх захисників України нинішніх і майбутніх!


Всесвітній день захисту тварин
4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин, Всеукраїнський урок доброти. Активні учні нашої школи не могли бути осторонь.Наш Урок Доброти тривав три дні, бо саме стільки ми збирали корм, іграшки, ковдрочки для бездомних тварин з міського притулку. Збирали всім нашим дружним колективом:учні, батьки, вчителі.Не дивно, що саме до нас приїхали гості з міського притулку Марина Кожушко, Тетяна Грекул і троє собак! Радощам малечі не були меж, їх сміху , крику ,емоцій навіть собаки спочатку боялися.Отож, дивимося сьогодні новини на телеканалі "Візит".


"Голуб Миру"
День Миру. 
Виставка поробок "Голуб Миру". 
Кращі з кращих композицій у колективів 2-Г, 5-Б, 8-Б класів.День міста
Учні нашої школи - активні учасники свята з нагоди Дня міста. 
Мікрорайон № 3.
"Увага! Діти - на дорозі""
Місячник "Увага! Діти на дорозі".
Виставка малюнків та плакатів "Правила дорожнього руху".Учні 10-11 класу - учасники військово-патріотичної гри "Патріот"
Учні 10-11 класу - учасники військово-патріотичної гри "Патріот"

Учнівський Парламент 2018-2019 н.р.
Учнівський Парламент 2018-2019 н.р.


Президент та Голова учнівського Парламенту 2018-2019 н.р.
Президент та Голова учнівського Парламенту 2018-2019 н.р.

Вибори Президента школи
13 вересня у нашій школі відбулися вибори Президента. За підсумками голосування найбільшу кількість голосів набрав учень 11-А класу - Гришин Руслан. Педагогічний та учнівський колектив вітає Руслана з перемогою та покладає на нього великі надії. Згідно Конституції Учнівської Парламентської Республіки, головою учнівського Парламенту призначається кандидат, який за кількістю набраних голосів посів друге місце. Тому вітаємо Гончарова Ольгу, ученицю 10 класу, із призначенням на посаду голови Парламенту. Зичимо Руслану та Ользі наснаги, натхнення, нестандартних, цікавих ідей, які вони їх у життя учнівської спільноти школи. Також хочу згадати інших кандидатів, які боролися за посаду Президента - це Кійко Поліна та Плеханова Анна. Дівчата, ви молодці, бажаю вам й надалі залишатися такими активними та цілеспрямованими.
2010-2019 © "СтроимWeb" - Розробка сайту