Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

Наявність вільних місць
Десять правил успіху

ДЕСЯТЬ ПРАВИЛ УСПІХУ

Як уникнути помилок

Як уникнути помилок, працюючи з учнями початкової школи над виконанням домашніх завдань?

Пам’ятка для учнів «Як писати твір»

Пам’ятка для учнів «Як писати твір»


Памятка для учнів "Як писати Переказ"

Памятка для учнів "Як писати Переказ"

Батькам маленьких першокласників

Шановні батьки маленьких першокласників!

 

        Сподіваємось, що наведені поради допоможуть Вашій дитині легко адаптуватися до навчання в 1 класі, а школа стане тим місцем, де вона буде прийнята і сприйнята такою, якою вона є з усіма своїми почуттями, думками, знаннями, проблемами та великими і малими подіями в шкільному житті.

Як привчити дитину читати?

        Всім відомо, наскільки наші діти стали менше читати, ніж їхні батьки, їх бабусі й дідусі. Але при читанні книг формується образне мислення, що благотворно позначається на розвитку особистості в цілому. Так як же зацікавити дитину книгою? Як привчити дитину читати?

Умови прийому дітей до 1 класу
Про затвердження Порядку
зарахування, відрахування
та переведення учнів до державних
та комунальних закладів освіти
для здобуття повної загальної середньої освіти

Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту»
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003 року № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04 липня 2003 року за № 547/7868.
3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.
4. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) в установленому порядку зробити відмітку у справах архіву. м. Київ №?о <Г 1
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.
Здорова дитина – майбутнє нашої України

Серед різноманітних проблем нашого суспільства однією з найбільших є проблема катастрофічного погіршення стану здоров’я школярів, поширення негативних тенденцій серед учнівської молоді, незадовільною реалізацією усіх складових здорового способу життя. Діти приходять до школи переважно хворими. Здоров’я дитини найбільший скарб, найбільша батьків.

Як свідчить практика батьки звертаються до поліклініки лише тоді, коли дитина вже захворіла. Але ж профілактичні заходи, здоровий спосіб життя ефективніше, ніж лікування.

Впровадження нових технологій в процесі формування здорового способу життя в початковій школі

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.

Як не прикро, природа дарує здоров’я з однією умовою: його потрібно належним чином підтримувати, зміцнювати, тренувати. Якщо ж людина порушує цю умову, то Природа відбирає здоров’я і дарує його комусь іншому з тією ж умовою.

2010-2019 © "СтроимWeb" - Розробка сайту