Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

Гурток «Берегиня»


Щоб привернути увагу наших дітей до надбань українського народу, до традицій класичної спадщини народного одягу, його різноманітного декоративного оформлення вишивкою, аплікацією в школі створений гурток «Берегиня». Основним напрямом роботи гуртка є глибокий зв'язок з традиціями народної вишивки, збереження і подальший розвиток її художньо-образної структури. Адже сучасна вишивка зберігає свій духовний світ, поглиблює образну змістовність і доводить, що народне мистецтво – це велике надбання нашої культури.
Гурток «Чарівна казка»

У 2007 році при реабілітаційному центрі «Надія» знайшов своє місце гурток «Чарівна казка». Керівник Геріна Марія Юріївна. Гурток відвідують діти з особливими потребами т учні молодших класів два рази на тиждень. Колектив дружній, згуртований; відношення у колективі доброзичливі, відкриті, гуманні. У роботі з дітьми використовується метод арт-терапія.

Ансамбль вокально-сценічного мистецтва «Камертон»

Декілька років поспіль в школі працює ансамбль вокально-сценічного мистецтва «Камертон» для учнів 3-5, 8-10 класів, де діти навчаються основам вокалу, включаючи хореографію та сценічний рух; навчаються співу в мікрофон, під фонограму, ознайомлюються з основними поняттями музичної грамоти і теорії музики. Розвивають музичне сприйняття та відтворення (ладо-тональний слух, звуко-інтонаційний контроль, музичну пам'ять). Вокальний жанр представлений піснями: ліричними, народними, жартівливими, ігровими, естрадними. Приймають участь у театралізованих святах, заходах, розучують відповідний репертуар. Кожна пісня відрізняється від сусідньої якоюсь помітною якістю змісту або формами. У колективі є діти з особливим природним вокальним даром. З цими дітьми проводиться індивідуальна робота, підбирається особливий, специфічний пісенний матеріал вокального мистецтва. Колектив виступає постійним складом, а також малими формами.

Наші традиції

Український народ славиться на весь світ своїми звичаями і традиціями. Так і в нашій школі є багато цікавих традицій, які виховують у дітей почуття обов’язку, не забувати і передавати нащадкам те, що відрізняє їх від інших.

Туристсько – краєзнавчий гурток “Рюкзачок”
Туристсько – краєзнавчий гурток “Рюкзачок”
Рік заснування 2003 рік
Керівник гуртка Білик Світлана Станіславівна, вчитель географії вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель
Віковий склад Учні 5 – 7 класів
Графік занять Вівторок, четвер, субота
Спортивні секції

1.Шахово-шашковий гуртокСпортивні секції

2.Тренажерна зала

3.Легка атлетика

4.Волейбол

2010-2019 © "СтроимWeb" - Розробка сайту