Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

Самодіяльність » Спортивні секції
Шахово-шашковий гурток
Спортивні секції

В школі працює шахово-шашковий гурток. В ньому займаються учні молодших класів.

Заняття проводяться

Понеділок 12.55-13.40

Каб. № 42

Мета занять:

1. Розвиток творчої особистості.

2. Формування інтелекту дитини через гру.

3. Підготовка учнів до високого рівня майстерності для участі в змаганнях.

Керівник:               Н. Г. Горельонкова

Тренажерна зала

(Загальна фізична підготовка)

З 2004р. на базі школи працює тренажерна зала.

Тренування проводяться:

Понеділок 15.30-17.00

Середа 15.30-17.00

В тренажерній залі займається різний вік дітей: 8-11 класи.Спортивні секції

Мета заняття: зміцнення здоров’я, сприяти правильному фізичному розвитку і розвитку організму. Під час занять в тренажерній залі головне не поспішати та запасися терпінням, тоді обов’язково учень матиме хороші результати. Щоб досягти бажаного, треба, аби тренування стало способом життя. Учні займаються як в залі, так і вдома. Пробіжки, віджимання, вправи для пресу, присідання. Перш ніж учні приходять до тренажерної зали, раджу їм проконсультуватися у лікаря. Насамперед, перевірити, чи не підвищений у учнів артеріальний тиск. Це надзвичайно важливо, адже під час виконання вправ із великою вагою у людини підвищується кров’яний тиск. Хочу звернути увагу на те, що вага снаряду повинна бути меншою, ніж фізичної здатна підняти та чи інша людина. Бо чим більше вагу підійматиме, тим більше підійматиметься під час виконання вправи у учня тиск. Важливий момент для зміцнення здоров’я та краси тіла – збалансоване харчування.

Зайняття в тренажерній залі проводе Козирєв М. В.

Легка атлетика

Легка атлетика являється королевою спорту. В школі працює секція легкої атлетики, учні 5,6,7,10 класів її відвідують 2 рази на тиждень (вівторок – 14.00, четвер – 14.00). учні в секції займаються на спортивній базі школи – стадіон, спортивний зал.Спортивні секції

Метою занять є:

  • популяризація та подальший розвиток легкої атлетики серед учнів школи;
  • залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом;
  • підвищення рівня спортивної майстерності;
  • виявлення кращих спортсменів та відбору до складу збірної школи.

Учні школи є учасниками змагань з легкої атлетики. Легко атлетичні естафети до дня міста, до дня Перемоги, змагання серед школярів міста в залік шкільної спартакіади.

Наші учні займають призові місця; Дугенець В., Косенко Є, Пилипенко В., Лисенко А., Корнієнко А., Шевчук С., Щоткіна Ю. Збірна команди школи є чемпіоном і призером шкільної спартакіади серед учнів шкіл міста.

Команда з легкоатлетичної естафети завжди займає призові місця в змаганнях.

Керівник секції:               Кушка В. М.

Волейбол

Важливе місце в системі фізичного виховання займає волейбол. Високий рівень розвитку волейболу, як виду спорту робить його одним із ефективних засобів всебічного фізичного розвитку. Відомо, що основною метою занятій волейболом є розвиток рухливих якостей таких, як: витривалість, стрибучість, ловкість, спритність. Заняття волейболом ставить високі вимоги до функціонального стану організму.Спортивні секції

Велике значення має естетична дія волейболіста на людину. Вона не обмежується тим, що в процесі занять волейболом (а у нас у школі заняття проходять двічі: в понеділок, середу о 7.00), спортсмен досягає гармонійного розвитку тіла, краси та виразності рухів. Глибоку насолоду діє складність дій у вихованні тактичних комбінацій, сама спортивна гра і радість перемог.

Гра у волейбол сприяє розвитку рухливого апарату, допомагає розвитку життєво важливих фізичних якостей, зміцнює дихальну, серцево-судинну та м’язову систему, знімає розумову стомленість, взагалі загартовує себе як особистість.

Наша шкільна команда хлопчиків та дівчат уже декілька років займаються цим видом спорту, виступають на змаганнях. В спартакіаді шкіл постійно займають призові місця. Серед волейболістів найкращі це: Лисенко Аліна – капітан команди (10-А кл.), Пилипенко Вероніка (10-А кл.), Душкіна Маргарита (9-Б кл.), Гунько Валерія (10-А кл.), Харченко Аліна (9-А кл.), Кугій Анна (11-А кл.), Прядко Олександра (8-А кл.) та багато інших.

Друкувати
2010-2019 © "СтроимWeb" - Розробка сайту