Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

Самодіяльність » Ансамбль вокально-сценічного мистецтва «Камертон»

Декілька років поспіль в школі працює ансамбль вокально-сценічного мистецтва «Камертон» для учнів 3-5, 8-10 класів, де діти навчаються основам вокалу, включаючи хореографію та сценічний рух; навчаються співу в мікрофон, під фонограму, ознайомлюються з основними поняттями музичної грамоти і теорії музики. Розвивають музичне сприйняття та відтворення (ладо-тональний слух, звуко-інтонаційний контроль, музичну пам'ять). Вокальний жанр представлений піснями: ліричними, народними, жартівливими, ігровими, естрадними. Приймають участь у театралізованих святах, заходах, розучують відповідний репертуар. Кожна пісня відрізняється від сусідньої якоюсь помітною якістю змісту або формами. У колективі є діти з особливим природним вокальним даром. З цими дітьми проводиться індивідуальна робота, підбирається особливий, специфічний пісенний матеріал вокального мистецтва. Колектив виступає постійним складом, а також малими формами.

Приймає участь в конкурсах, концертах, фестивалях, форумах, зустрічах, шоу-програмах. Саме від нього залежить і темпоритм свята, і загальний настрій, і контакт із глядачами. Вокальний ансамбль і солісти можуть бути представлені на шкільному святі як окремі концертні номери і бути музичним мейтмотивом, музичними заставками, паузами, музичних вітаннях, а може виступати і як головний герой свята, і як його символ.

За високу виконавчу майстерність та активну участь в реалізації міського цільового проекту «Зірковий небосхил Кременчука» ансамбль має диплом управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради, Грамоти Автозаводської районної ради м. Кременчука, Лауреат районного фестивалю дитячої творчості. Солісти ансамблю приймали участь у фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» у м. Полтава (Черкаська А., Магеря А.). Фестиваль-конкурс м. Київ (Черкаська А. – ІІ премія). Міський фестиваль для обдарованих дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття» І місце в номінації «Золоті нотки» (Черкаська Аліна), Магеря Альбіна – ІІ місце. Учасники обласного пісенного конкурсу «Душі пісенної криниці» (Черкаська А., Магеря А., Стеценко Л. в м. Гадяч).

По закінченні будь-якого виступу виконавці звітують про свої здобутки, усі разом обговорюють цікаві знахідки концертних номерів. Учні на сцені, так само як глядачі в залі, отримують задоволення від їхньої участі в заході. Наше завдання – підвищувати виконання кожного концертного номера, донести зміст пісні до усіх глядачів.

Друкувати
2010-2019 © "СтроимWeb" - Розробка сайту